Yhteystiedot

Tiedolla johtamisen keskus BICin yhteystiedot.
Ota yhteyttä!

Mikko Pakkasela henkilöstökuva.

Tutkimuspäällikkö,
keskuksen vetäjä
Mikko Pakkasela
044 710 3189

mikko.pakkasela@samk.fi

Hanna Rissanen henkilöstökuva.

Viestintäsuunnittelija
Hanna Rissanen
044 710 3034

hanna.rissanen@samk.fi

Heikki Haaparanta henkilöstökuva.

Yliopettaja
Heikki Haaparanta
044 710 3986
heikki.haaparanta@samk.fi

Maija Hannukainen henkilöstökuva.

Projektiassistentti
Maija Hannukainen
044 710 3055
maija.hannukainen@samk.fi

Anu Holm

Erikoistutkija
Anu Holm
044 710 3148
anu.holm@samk.fi

Henkilökuva Marko Honkanen.

Projektipäällikkö
Marko Honkanen
044 710 3224

marko.honkanen@samk.fi

Jari Iisakkala henkilöstökuva.

Johtaja, palveluliiketoiminta -osaamisalue
Jari Iisakkala
044 710 3801
jari.iisakkala@samk.fi

Henkilökuva Anu-Maria Laitinen.

Projektipäällikkö
Anu-Maria Laitinen
anu-maria.laitinen@samk.fi

Mikko Lehtonen henkilöstökuva.

Projektipäällikkö (opintovapaalla)
Mikko Lehtonen
044 710 6362
mikko.lehtonen@samk.fi

Anne Pohjus henkilöstökuva.

Yliopettaja
Anne Pohjus
044 710 3620
anne.pohjus@samk.fi

Johanna-Rastas-Tuominen henkilöstökuva.

Projektipäällikkö
Johanna Rastas-Tuominen
044 710 3250
johanna.rastas-tuominen@samk.fi

Jeffrey Salahub henkilöstökuva.

Lehtori
Jeffrey Salahub
044 710 3374
jeffrey.salahub@samk.fi

Petra Sippola henkilöstökuva.

Lehtori
Petra Sippola
044 710 3221
petra.sippola@samk.fi

Kati Sissonen henkilöstökuva.

Lehtori
Kati Sissonen
044 710 3068
kati.sissonen@samk.fi

Juha Stenfors henkilöstökuva.

Erityisasiantuntija
Juha Stenfors
044 710 3434
juha.stenfors@samk.fi

Johanna Ventelä henkilöstökuva.

Projektipäällikkö
Johanna Ventelä
044 710 3812
johanna.ventela@samk.fi