Contact us

Contact information of BIC staff members. Get in touch!

Mikko Pakkasela henkilöstökuva.

Research manager
Head of BIC
Mikko Pakkasela
+358 44 710 31897
mikko.pakkasela@samk.fi

Hanna Rissanen henkilöstökuva.

Planning Officer for Communications
Hanna Rissanen
+358 44 710 3034

hanna.rissanen@samk.fi

Heikki Haaparanta henkilöstökuva.

Principal Lecturer
Heikki Haaparanta
+358 44 710 3986
heikki.haaparanta@samk.fi

Maija Hannukainen henkilöstökuva.

Project Assistant
Maija Hannukainen
+358 44 710 3055
maija.hannukainen@samk.fi

Anu Holm henkilöstökuva.

Specialist Researcher
Anu Holm
+358 44 710 3148
anu.holm@samk.fi

Staff photo, Marko Honkanen.

Project Manager
Marko Honkanen
+358 44 710 3224
marko.honkanen@samk.fi

Jari Iisakkala henkilöstökuva.

Dean, Faculty of Service Business
Jari Iisakkala
044 710 3801
jari.iisakkala@samk.fi

Mikko Lehtonen henkilöstökuva.

Project Manager
(on study leave)

Mikko Lehtonen
+358 44 710 6362
mikko.lehtonen@samk.fi

Anne Pohjus henkilöstökuva.

Principal Lecturer
Anne Pohjus
+358 44 710 3620
anne.pohjus@samk.fi

Johanna-Rastas-Tuominen henkilöstökuva.

Project Manager
Johanna Rastas-Tuominen
+358 44 710 3250
johanna.rastas-tuominen@samk.fi

Jeffrey Salahub henkilöstökuva.

Senior Lecturer
Jeffrey Salahub
+358 44 710 3374
jeffrey.salahub@samk.fi

Petra Sippola henkilöstökuva.

Senior Lecturer
Petra Sippola
+358 44 710 3221
petra.sippola@samk.fi

Kati Sissonen henkilöstökuva.

Senior Lecturer
Kati Sissonen
+358 44 710 3068
kati.sissonen@samk.fi

Juha Stenfors henkilöstökuva.

Senior Adviser
Juha Stenfors
+358 44 710 3434
juha.stenfors@samk.fi

Johanna Ventelä henkilöstökuva.

Project Manager
Johanna Ventelä
+358 44 710 3812
johanna.ventela@samk.fi